Asphalt 6: Adrenaline

Asphalt 6: Adrenaline dla Java

Poczuj smak palonego asfaltu w telefonie Java

Asphalt 6: Adrenaline to gra wyścigowa na telefony Java. Super wyścigowe samochody, niezła grafika i wiele torów na których toczy się rozgrywka to największe zalety gry. Jeśli lubisz wyścigi na Java, Asphalt 6: Adrenaline spodoba Ci się na... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dobra grafika jak na telefony Java
  • Wiele samochodów najlepszych marek
  • Zróżnicowane trasy wyścigów

Wady

  • Mniej opcji niż w wersji HD

Doskonały
9

Asphalt 6: Adrenaline to gra wyścigowa na telefony Java. Super wyścigowe samochody, niezła grafika i wiele torów na których toczy się rozgrywka to największe zalety gry. Jeśli lubisz wyścigi na Java, Asphalt 6: Adrenaline spodoba Ci się na pewno.

Asphalt 6: Adrenaline to szósta odsłona najpopularniejszej serii gier wyścigowych na urządzenia mobilne. Tak jak Need For Speed włada niepodzielnie wyścigami na PC, tak Asphalt rządzi na komórkach. Asphalt 6: Adrenaline na Java to gra, która przenosi nas w świat wyścigów najlepszych sportowych samochodów na świecie. Ścigamy się samochodami takimi jak Ferrari, Audi, czy Lamborghini, po torach na całym świecie.

Asphalt 6: Adrenaline zapewnia kilka trybów rozgrywki, które napotkamy na naszej drodze w trybie kariery. Wraz z postępem gry odblokujemy kolejne samochody i wyścigi w nowych lokalizacjach. W grze mamy do przejechania aż 55 wyścigów. Asphalt 6: Adrenaline posiada bardzo dobrą, jak na telefony Java, grafikę, dobre sterowanie oraz niezłe wrażenie szybkości. Jeśli jesteś fanem wyścigów na telefony Java, Asphalt 6: Adrenaline jest grą, w którą koniecznie musisz zagrać.

Najczęściej pobierane Wyścigi na java

Asphalt 6: Adrenaline

Download

Asphalt 6: Adrenaline

Opinie użytkowników o Asphalt 6: Adrenaline

Sponsorowany×